Ofertat nga Arabia, agjenti i Lautaros: Kemi një marrëveshje me Interin

27/06/2024 10:18

Lautaro Martinez vazhdon të jetë në qendër të merkatos, me sulmuesin e Inter-it që ka shumë adhurues në Arabinë Saudite.

Së fundmi, agjenti i argjentinasit, Alejandro Camano ka theksuar se i gjithë fokusi është te Inter-i, me të cilin sulmuesin që ka një marrëveshje për rinovimin me “zikaltërit”.

“Oferta të reja nga Arabia Saudite? Kemi arritur marrëveshje me Inter-in për rinovimin e kontratës. Lautaro është kapiteni i Inter-it dhe kjo është shumë e rëndësishme për të”-deklaroi Camano./ Super Sport

Top Channel