Formacionet zyrtare, ja si do rreshtohen Belgjikë-Rumani

22/06/2024 20:48

Takimi Belgjikë-Rumani mbyll llogaritë e javës së dytë të fazës së grupeve, me dy skuadrat që janë pjesë e Grupit E në EURO 2024.

Ndërsa jemi në prag të takimit që nis në orën 21:00 dhe që luhet në “RheinEnergieStadion”, trajnerët Tedesco dhe Iordanescu kanë zgjedhur formacionet si do zbresin në fushën e lojës skuadrat e tyre.

Formacionet zyrtare:

Top Channel