Tifozët kuqezi në hotelin ku qëndrojnë lojtarët e kombëtares, Broja i jep autografe (FOTOT)

21/06/2024 17:01

Futbollisti i kombëtares shqiptare Armando Broja ka vendosur të gëzojë tifozët të cilët qëndronin në ambientet e jashtme ku janë lojtarët.

Ai ka bërë foto dhe u ka dhënë autografe ndjekësve që po i ndjekin në Gjermani.

Në foto shihet lumtura e tifozëve të vegjël kuqezi, të cilët presin të takojnë lojtarët e kombëtares.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel