Vijon “masakrimi” ndaj Hysajt, tifozët shqiptarë në Hamburg ofendojnë mbrojtësin e Kombëtares

18/06/2024 20:53

Duket se falja e kërkuar nga Elseid Hysaj nuk i ka mjaftuar aspak tifozëve të Kombëtares shqiptare, të cilët vijojnë ta “masakrojnë” në rrjet.

Së fundmi, tifozët kuqezi që ndodhen në Hamburg për takimin kundër Kroacisë, kanë filluar ta ofendojnë rëndë mbrojtësin shqiptar.

Në një video të bërë virale, ata festojnë për golin e Turqisë dhe më pas ofendojnë Hysajn duke thënë: “Hysaj, Hysaj të q**sha motrën!”.

Top Channel