Foto/ Silvinjon e puthin në fushë para Kroacisë, surpriza që merr trajneri i Kombëtares

18/06/2024 15:58

Trajneri i Kombëtares, Sylvinho, po drejton ekipin në përgatitjet e fundit para ndeshjes me Kroacinë, që luhet nesër në orën 15:00 në Hamburg.

Por, një surprizë e këndshme në fushën e blertë e ka gëzuar brazilianin. Bashkëshortja e tij, është futur në fushë, duke i dhuruar puthje dhe përqafime. Momentin e ëmbël e ka fotografuar e bija, Tati dhe më parë e ka shpërndarë në “Instagram”, shoqëruar me një zemër të kuqe.

Top Channel