Formacionet zyrtare, ja si do zbresin në fushën e lojës Rumani-Ukrainë

17/06/2024 14:34

Rumani-Ukrainë përballen këtë të hënë në kuadër të takimit të parë të fazës së grupeve, sfidë e Grupit E që nis në orën 15:00 dhe që luhet në “Allianz Arena” Mynih.

Ndërsa jemi në prag të këtij takimi, trajnerët Iordanescu dhe Rebrov kanë zgjedhur formacionet si do zbresin skuadrat e tyre në fushën e lojës./ Super Sport

Top Channel