VIDEO/ Fanellat dhe numrat e lojtarëve kuqezi, gjithçka gati për Kombëtaren shqiptare në Dortmund

15/06/2024 18:03

Vetëm pak orë na ndajnë nga takimi mes Shqipërisë dhe Italisë në Dortmund, me Kombëtaren shqiptare që do të përpiqet të surprizojë kampionët në fuqi të Europës.

Duket se çdo gjë është bërë gati në “BVB Stadion”, aty ku pas pak pritet të mbërrijë skuadra e Sylvinhos.

“Super Sport” ka publikuar pamje nga dhoma e zhveshjes së Kombëtares, aty ku janë gati fanellat e lojtarëve.

Top Channel