Lajme të mira për Shqipërinë dhe Sylvinhon, ylli i Italisë pritet të mungojë në sfidën kundër kuqezinjve

06/06/2024 14:24

Luciano Spalleti duhet t’i bëjë mirë llogaritë kundër Shqipërisë në sfidën e 15 qershorit në Dortmund.

Siç bën me dije “Gazzetta dello Sport”, mesfushori i Interit, Nicolo Barella do të mungojë në sfidën e radhës kundër Bosnje & Hercegovinës dhe sipas prestigjiozes italiane, shanset që ai të mungojë dhe kundër Shqipërisë janë të mëdha.

Ky është një lajm i mirë për kuqezinjtë e Sylvinhos, të cilët do të kenë një “problem” më pak sa i përket mesfushës.

Top Channel