Portieri i Kombëtares Shqiptare, Etrit Berisha bëhet baba për herë të parë! Ja si e ka emrin vogëlushi…

19/05/2024 21:59
Portieri i Kombëtares, Etrit Berisha

Portieri i Kombëtares Shqiptare, Ertrit Berisha është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e ditur e ka bërë vetë portieri Berisha, i cili ka postuar në rrejtin e tij social Insatgram një nga fotot ku shafqet portreti i vogëlushit.

“Mirsevjen biri im Edgar, lumturia e mamit dhe babit, qofsh përjetë i bekuar”- shkuan ai në Instagram.

Top Channel