Ilir Meta largohet nga salla kur flet Monika Kryemadhi, momenti kur bisedon me disa simpatizante jashtë

27/04/2024 14:00

Ilir Meta vendosi të mos e ndiqte fjalën e Monika Kryemadhit në Konventën  Kombëtare të Partisë së Lirisë

Ai doli jashtë godinës së Pallatit të Kongreseve dhe takoi disa simpatizante vajza që po marrin pjesë në Konvetën Kombëtare të Partisë së Lirisë.

Ndërkohë, Kryemadhi gjatë procesit të votiit bëri një gabim duke treguar se kishte votuar për Ilir Metën pasi vota në çdo process zgjedhor duhet të jetë e fshehtë. Deputetja u shpreh me fjalët “Nuk ka fshehtësi vote mes burrit dhe gruas”.

Top Channel