Formacionet e Juve-Milan, Allegri dhe Pioli zgjedhin titullarët e “betejës” në Torino

27/04/2024 17:59

Publikohen formacionet e Juventus-Milan, përballje që vjen live për të gjithë në SuperSport 2 (18:00).

Trajnerët Max Allegri dhe Stefano Pioli kanë përzgjedhur titullarët e “betejës” së Torinos.

Rafael Leao do të jetë kapiteni i kuqezinjve në këtë sfidë, në mungesë të Davide Calabrias dhe Theo Hernandezit.

Milani renditet në vendin e dytë me 69 pikë. Bardhezinjtë e Juves ndjekin me 5 pikë më pak.

Top Channel