Nottingham Forest nxjerr mbrojtësin në shitje, PSG-ja gati për “sulm”

19/04/2024 09:29

Murillo Santiago Costa dos Santos me shumë mundësi nuk do të jetë pjesë e Nottingham Forest pas kësaj vere.

Sipas raportimeve të medieve angleze Nottingham do e shesë mbrojtësin, ndërsa interes të lartë për të kanë shfaqur disa klube të Premier League siç janë Liverpool, Chelsea dhe Manchester United.

Megjithatë së fundmi interes të lartë për brazilianin ka shfaqur edhe Paris Saint-Germain, që raportohet se është gati të hidhet në “sulm” gjatë verës. /Supersport

Top Channel