Si  do të quhet vajza e Luizit dhe Kiarës, moderatorja flet për pritjen e ëmbël në “Cherry on Top”

05/04/2024 22:48

Moderatorja Kiara Tito ishte e ftuara e radhës e emisionit më të ri në Top Channel, “Cherry on Top” me moderatoren Bora Zemani.

Një intervistë ekskluzive, Kiara tregoi për muajt e fundit të shtatzënisë, emrin e vajzës dhe planet e familjes.

Sa i përket emrit, Kiara zbuloi se emri i bebes do të nisë me shkronjën “L”.

E kemi zgjedhur emrin pas shumë muajsh kërkimesh e zgjodhëm emrit, shkronjën e parë ekskluzive “L”. Ishte kërkesë e Luizit, vendosja si të duash, por dua shkronjën “L”.

Top Channel