Një motor është gjetur gjatë ditës së sotme në brendësi të Lumit Lana.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:40, përkatësisht midis Midis Pallateve Agimi dhe Shallvareve.

Raportohet se motori ishte i braktisur dhe se në polici nuk është raportuar për asnjë aksident të kësaj natyre.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, teksa ende nuk dihen rrethanat.

FOTO GALERI
2/5

Top Channel