Balotelli: Ka miliarda probleme për të folur, në media merren me aksidentin tim

24/11/2023 21:12

Mario Balotelli ka reaguar për herë të parë për aksidentin në të cilin u përfshi mbrëmjen e së enjtes në Brescia.

Në një prononcim të bërë këtë të premte, Balotelli u shpreh se nuk mund ta kuptoj pse merren me aksidentin e tij kur ka shumë probleme për të shkruajtur apo folur në media.

“Ka një miliardë probleme dhe e vetmja çështje që shoh në gazeta është aksidenti im. Problem do të ishte nëse nuk do të kisha pasur sigurim gjithëpërfshirës, ​​por falë Zotit e kam. Në vend që të flasin për të gjitha gjërat serioze, flasin për aksidentin tim, e pabesueshme”-tha Balotelli.

Top Channel