Arrestohet në Stamboll Dritan Rexhepi, “mbreti shqiptar i kokainës”! Momenti kur policia hyn në vilë, çfarë u sekuestrua

10/11/2023 09:37

Dritan Rexhepi, i njohur si “mbreti shqiptar i kokainës”, është arrestuar në Stamboll.

Ai ishte në kërkim nga Italia dhe Shqipëria dhe mbante pasaportë false me emrin Benjamin Omar Perez Garcia.

FOTO GALERI
2/5

Top Channel