Giroud portier, tallet Pobega: Tani Sportiello nuk ka për të luajtur më!

09/10/2023 16:19

Ndeshja Genoa-Milan do të kujtohet për shumë gjatë për faktin se Giroud zuri vendin e Maignan, pasi ky i fundit u ndëshkua me karton të kuq dhe mbajti portën të paprekur.

“Milan News” ka publikuar së fundmi një histori qesharake të ndodhur pas ndeshjen Genoa-Milan.

Gjatë festimeve për fitoren mesfushori Tommaso Pobega, me shaka, iu afrua sulmuesit francez dhe i tha me shaka: “Tani Sportiello (zëvendësi i Maignan te Milan) nuk luan më, ne kemi Giroud”./ Super Sport

Top Channel