Autogoli i çuditshëm i Ramos, Barcelona merr avantazhin ndaj Sevillas

29/09/2023 22:58

Barcelona-Sevilla janë duke u ndeshur në kuadër të javës së tetë të La Liga.

U deshën plot 76 minuta lojë që të zhbllokohej ky takim.

Në minutën e 76’ pas një goditje nga Yamal, Sergio Ramos bën autogol dhe i jep avantazhin Barcelonës.

Top Channel