Dajan Shehi transferohet në Kosovë, firmos me Gjilanin

18/08/2023 18:32

Dajan Shehi transferohet në Superligën e Kosovës te Gjilani.

Supersport.al” mëson se mbrojtësi largohet nga kampionati shqiptar për të nisur një eksperiencë të re.

Shehi kalon me parametra zero te Gjilani, ndërsa që nga korriku, pas mbylljes së bashkëpunimit me Vllazninë, ishte lojtar i lirë.

Më herët mbrojtësi 26-vjeçar ka luajtur edhe me Skënderbeun dhe Partizanin.

Top Channel