Një 70-vjeçar është rrëzuar aksidentalisht nga tarraca e pallatit të katit të katërt ku banonte në lagjen ‘Kushtrimi’ në Vlorë.

Mësohet se 70-veçari i identifikuar si Patriot Tozaj u rrëzua teksa po tentonte të rregullonte antenën që ndodhej në tarracë.

I lënduari është dërguar me urgjencë në spital me plagosje të shumta dhe ndodhet në rrezik për jetën.

Top Channel