Njoftimi për bombë pranë Drejtorisë së Kufirit në kryeqytet alarmoi policinë këtë të premte pasdite.

Në vendngjarje u gjet një çantë e dyshimtë. Në vendngjarje mbërritën forcat e specializuara dhe pas kontrolleve, rezultoi se alarmi ishte i rremë pasi në çantë ndodheshin vetëm disa rroba.

Top Channel