Sërish shpërthim në veri të Mitrovicës, policia shton masat e sigurisë

06/12/2022 18:18

Një tjetër shpërthim i fuqishëm ka ndodhur pasditen e sotme në veri të Mitrovicës.

Gazetarja Leonita Bajrami bën me dije se shpërthimi ka ndodhur rreth orës 17:00 dhe deri më tani nuk raportohet për të lënduar.

Në këtë zonë janë shtuar masat e sigurisë dhe është ndaluar qarkullimi në disa pjesë të kësaj zonë.

Top Channel