Mësohet se Gert Shehu është personi i cili goditi me grusht ish-kryeministrin Sali Berisha mes turmës ku po mbahej protesta.

31-vjeçari është më origjinë nga Tepelena dhe banon në Tiranë.

Aktualisht ai ndodhet në Spitalin e Traumës për shkak të lëndimeve të shumta që mori pasi u dhunua rëndë nga protestuesit.

FOTO GALERI
2/11

Top Channel