Foto ilustruese

Një aksident me vdekje ndodhi sot në Tiranë rreth orës 17:30.

Një automjet me drejtues ende të paidentifikuar ka aksidentuar një shtetas, i cili ende nuk është paidentifikuar.

Nuk dihet ende shkaku i aksidentit dhe po punohet për zbardhjen e detajeve.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 06.12.2022, rreth orës 17:30, në aksin rrugor Shkozë – TEG, një automjet me drejtues ende të paidentifikuar, ka aksidentuar një shtetas ende të paidentifikuar, i cili si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë në vendngjarje. Grupi hetimor po punon për saktësimin e gjeneraliteteve të drejtuesit të automjetit dhe të viktimës, si dhe për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Top Channel