Muaji nëntor nuk i uron “mirëseardhjen” këtyre shenjave të zodiakut…

26/10/2022 09:35

Tri shenja të zodiakut do të kalojnë një “ferr” në muajin nëntor dhe kaosi e paqëndrueshmëria do të jenë një dukuri e zakonshme. Ne ju njohim me këto shenja.

Bricjapi

Bricjapët do të ndiejnë thelbin e vërtetë të “varësisë”. Rritja e të ardhurave nuk është as afër dhe për shkak të një vendimi të gabuar, ata mund të gjenden në zyrën e punës. Përsa i përket dashurisë ata që janë në një lidhje do të ndahen. Përveç faktit që ky muaj do t’i lodhë plotësisht personat e kësaj shenje të horoskopit, nuk do t’u sjellë as edhe një moment lumturie. Por, në fillim të vitit të ardhshëm gjithçka mund të ndryshojë.

Dashi

Fillimi i muajit do të jetë përrallor, por me afrimin e muajit në mes, lindin probleme të mëdha. Përveç problemeve financiare, do të keni probleme në dashuri dhe shëndet. Biznesi nuk do të lulëzojë dhe gabimet e tyre do t’i ‘numërojnë’ kolegët. Ata duhet të jenë shumë të kujdesshëm dhe të analizojnë çdo vendim deri në detajet më të vogla. Për Dashin, nëntori është padyshim muaji më i keq i 2022-shit dhe si ‘qershia mbi tortë’ marrëdhëniet dhe martesat afatgjata do të marrin fund.

Gaforrja

Për Gaforren është një muaj i ngarkuar plot turbulenca, por në çdo kuptim negativ dhe të frikshëm. Ata që janë keq nga ana financiare do të jenë më të prekurit pasi që do të përballen me humbje të mëdha. Kur bëhet fjalë për jetën e dashurisë një “re e zezë” do të varet mbi këtë shenjë të zodiakut dhe partnerët do të ‘thyejnë’ zemrat e tyre. Marrëdhënie të shkëlqyera nuk do të ketë as në familje. Megjithatë, në fillim të dhjetorit gjërat do të ndryshojnë, ndaj ia vlen të prisni!

Top Channel