Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në rrugën transballkanike në Vlorë, ku një mjet tip “Wolsfagen” është kthyer përmbys në rrugë.

Fatmirësisht problemet kanë qenë vetëm materiale dhe drejtuesja e automjetit nuk ka pësuar dëmtime.

Mjeti tip “Wolsfagen golf” ka goditur një mjet të parkuar në rrugë dhe është kthyer përmbys. Shpëton fatmirësisht drejtuesja e mjetit.

Top Channel