Bora dhe Donaldi nuk fshihen më, kërcejnë së bashku në dasmën e Arbër Hajdarit (Fotot)

02/10/2022 18:20

Bora Zemani dhe Donald Veshaj duken të lumtur teksa kërcejnë pranë njëri-tjetrit në një dasmë ku ishin si të ftuar.

Pasi u transmetua emisioni “Më lër të flas”, ku Bora si e ftuara e binjakëve Veshaj tregoi për rikthimin me Donaldin, çifti nuk e fsheh më këtë fakt dhe në publik qëndrojnë së bashku.

Ata ishin të pranishëm në dasmën e ish-opinionistit të Big Brother VIP, Arbër Hajdari, që të shtunën në mbrëmje u martua me bukuroshen nga Kosova, Vlera Devolli.

Në “Më lër të flas”, Donaldi rrëfeu se pasi doli nga BBV, i shkroi Semit për ta afruar me Borën por pasi nuk funksionoi, ai i shkroi vetë Borës me mesazhin “Dua të të shkruaj, po nuk di çfarë të them”.

RomeoE di që kjo është shumë personale, por do doja të dija sesi e rregulluar raportin tuaj, çfarë ndodhi

Bora: Prit njëherë, kush tha që u rregullua (qesh)

Donaldi: Nisi me shumë, telefonata ndaj semit, se më vinte zor t’i shkruaja, nuk dija çfarë t’i shkruaja

Bora: Doje dhe nuk dije?

Romeo: I pari  që ka barë hapin është Donaldi apo jo?

Bora: Po

Donaldi: Takova 4-5 herë Semin. Shumë e lodhshme, o zot I madh sa më ka lodhur. Shumë punë, derisa thotë shkruaji vet se më plase, mesazhi i parë..

Bora: Dua të të shkruaj po nuk di çfarë të them

Donaldi: Kjo më tha direk të dua o zot çfarë mashkulli je (qesh).

Bora: Më kërkoi për të takuar, un nuk doja. Ti thoshe më tako të më dëgjosh, pastaj më helmosh.

Donaldi: Para disa ditësh po shihnim këto bisedat, kur kam parë që i kam thëne më helmo, skandaloze (qesh). Kjo ka qenë domethënë

Bora: Momenti i parë po.. Është bërë një telenovelë e gjithë kjo histori dhe është tepruar. Unë nuk kam dhën ndonjëherë material. Ka qenë periudhë shumë e vështirë për ne të dy. Gjithçka duhej në privatësi ne na kishte munguar dhe akoma vazhdon të na mungojë. Çdo lloj lëvizje ishte në sy të të gjithëve dhe kjo e ka vështirësuar situatën, Ka pasur raste që e kishim si armik njëri tjetrin.

Romeo: Një fjalë e vjetër popullore thotë armikun duaje…

FOTO GALERI
1/15

Top Channel