Motoristë nga vendi dhe rajoni dhurojnë spektakël në rrugët e Durrësit

24/09/2022 20:24

Motoristë nga vendi dhe rajoni kanë dhuruar spektakël në rrugët e qytetit të Durrësit pasditen e sotme.

Të pranishëm ishin veçanërisht të apasionuarit pas motoçikletave.

Mbrëmja e së shtunës i është dedikuar motofest në shëtitoren bregdetare të qytetit ku ka nisur edhe një koncert me këngëtarë të muzikës rock, që do të vazhdojë deri në mesnatë.

Top Channel