Ditën e djeshme është qëlluar me armë zjarri në drejtim të një lokali në Shkodër.

Policia bën me dije se biznesi është në pronësi të një 56-vjeçari me iniciale T.P.

Për pasojë janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Ndërkohë, vazhdojnë hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve, si dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Top Channel