Çupi dhe Bollino kundër Boçit në Top Story/ Analisti: Deputetët naivë që i shkojnë mbrapa Sali Berishës

07/07/2022 22:29

Analistët Frrok Çupi dhe Carlo Bollino janë përfshirë në një debat të fortë me deputetin Luçiano Boçin në emisionin emisionin Top Story në Top Channel.

Boçi: Lidership është që një situatë të pafavorshme ta kthejë në favor të tij.

Çupi: Skeni ku të shkoni me berishën se do të shkoni në greminë.

Bollino: Është hera e parë që gënëjen Berisha?!

Boçi: Jo gënjen Edi Rama, jo Berisha. Nuk shihet deti shtrirë, duhet të ngrihesh që të shohësh realitetin.

Çupi: Më duket naivitet për deputetët që i shkojnë mbrapa Sali Berishës. Për politikanë që s’e dinë që Berisha është armik i madh i demokracisë i shpallur ‘non grata’ nga SHBA.

Top Channel