Më datë 10.06.2022, rreth orës 07:30, në Radhimë, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit K. C., ku si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkakut të ngjarjes.

Top Channel