Ambientet e një lokali në fshatin Borsh, në qarkun Vlorë janë përfshirë nga flakët këtë të martë pasdite.

Në biznesin në pronësi të shtetasit me iniciale M.V. raportohet vetëm për dëme materiale. Sipas dyshimeve paraprake, zjarri është ndezur nga shkaqe aksidentale, ndërkohë që pritet hetimi nga grupi hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Top Channel