Një 16-vjeçar me inicialet D. G është plagosur pasditen e sotme në Sarandë me mjet prerës.

Dyshohet se ngjarja ka ndodhur pas një sherri për motive të dobëta, ndërsa 16-vjeçari është paraqitur vetë në spitalin Rajonal të Sarandës.

Shërbimet e Policisë po krehin zonën për të bëre të mundur kapjen e autorit. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon per sqarimin e  rrethanave të ngjarjes.

Top Channel