Foto Ilustruese

Një aksident me vdekje ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Rëmbec në Maliq.

Një këmbësor është përplasur nga një mjet, e si pasojë ka ndërruar jetë.

Ai është dërguar në spitalin e Korçës, por nuk ka mundur dot t’i shpëtojë plagëve të marra.

ndërsa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Drejtuesi i mjetit L. T., u shoqërua në Komisariat për veprime të mëtejshme.

Top Channel