Një zjarr ka përfshirë një supermarket në Himarë paraditen e sotme, ku fatmirësisht ka vetëm dëme materiale.

Mësohet se zjarri ka rënë si pasojë e një shkëndije elektrike, që ka shkaktuar përfshirjen në flakë të të gjithë ambjentit.

Vijon puna nga grupi hetimor. për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Top Channel