Një i moshuar është gjendur i vetëvarur pasditen e sotme pranë banesës së tij në Gjirokastër.

Policia bën me dije se rreth orës 16:40, në fshatin Fushëbardhë, Gjirokastër, pranë banesës së tij, është gjetur nga të afërmit, i vetëvarur K. G., rreth 82 vjeç, i cili jetonte i vetëm.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel