Policia e Korçës ka bërë me dije se janë konstatuar disa varre të dëmtuar në lagjen nr.1 në “Varrezat e Dëshmorëve”.

Forcat blu u njoftuan për varret e dëmtuar mëngjesin e sotëm.

Nga ana e Policisë, po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.

Top Channel