Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin e vjetër rrugor Lezhë-Lac, pranë fshatit Zejmen.

Një automjet luksoz tip “Audi”, me të cilën udhëtonin tre persona ka humbur kontrollin dhe është përplasur me muret rrethues të banesave.

Nga aksidenti janë lënduar 2 persona.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Top Channel