E rëndë në Kamzë, një burrë vetëhidhet nga kati i shtatë i pallatit

23/03/2022 21:38

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kamzë.

Një 70-vjeçar, i identifikuar si N.Sh., dyshohet se është vetëhedhur nga kati i shtatë i pallatit ku banonte.

Për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel