Aksidenti në Fushë-Krujë, ndërron jetë në spital njëri nga të plagosurit

23/03/2022 22:24

Njëri nga të plagosurit nga aksidenti i mbrëmjes së sotme në aksin Milot-Fushë Krujë ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës.

Në aksidentin e ndodhur pranë fshatit Derven, ku tre të tjerë kanë mbetur të plagosur dhe po mjekohen në spital, gjendja e të cilëve nuk dihet ende.

Njëri nga drejtuesit është identifikuar nga policia si Dervish Allamani.

Policia bën me dije se grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e aksidentit.

Top Channel