Ilustruese

Pasditen e kësaj të hëne ka rënë sërish zjarr në Vlorë.

Mësohet se zjarri ka rënë në afërsi të ishullit të Zvërnecit, ku disa shkurre dhe rrënjë ulliri janë përfshirë nga flakët.

Zjarrfikësit kanë ndërhyrë për të shuar flakët dhe për të izoluar zjarrin.

Ende nuk dihet arsyeja e rënies së zjarrit.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel