Skënderbeu pret Kukësin/ Gega: Do të kërkojmë të japim maksimumin

19/03/2022 15:23

Skënderbeu ka një tjetër ndeshje të vështirë në Abissnet Superiore, atë me Kukësin që do ta luajë në shtëpinë e tij. Skuadra korçare që tashmë në pankinë ka Skënder Gegën do të kërkojë të bëjë një paraqitje të mirë dhe t’i rrëmbejë pikë edhe skuadrës verilindore siç bëri javën e kaluar me Laçin.

Trajneri Gega theksoi gjithashtu se  ajo me Kukësin nuk do të jetë aspak e lehtë dhe se shpreson që futbollistët e tij të zbatojnë me përpikmëri detyrat në fushë për të tentuar edhe fitoren në këtë përballje

Sfida e javës së 26 të Abissnet Superiores mes Skënderbeut dhe Kukësit do të luhet pasditen e së dielës dhe do të transmetohet në platformën Digitalb.

Top Channel