Finalja e Conference League/ Dalin në shitje biletat e finales së Tiranës

18/03/2022 12:41

Roma dhe 7 skudra të tjera janë kualifikuar në çerekfinale të konferencë ligës.

Skuadra e drejtuar nga Hose Muriogno barazoi me Vitesen me shifrat 1-1 ndërsa kishte fituar ndeshjen e parë 1 me 0.

Rezultatet e tjera ishin këto: Marseja u kualifikua duke mundur Maselin. Psv u kualifikua, mundi Kopenhagen.

Leicester u kualifikua në dëm të Rene. Fejnordi u kualifikua në dëm të Partizanit të Beogradit. Kulifikohet paoku duke mundur Gent.

Slavia e Pragës mundi Las dhe u kualifikua .

Top Channel