Ditën e sotme është gjetur i mbytur në rezervuarin e fshatit, Sqepur, Dimal, një 23-vjeçar i identifikuar si Ll.P.

Prej tre ditësh, ishte shpallur në kërkim për largim nga banesa.

Pas disa orësh kërkimesh, polumbarët e forcës Renea dhe shërbimet e policisë Dimal kanë bërë të mundur nxjerrjen e trupit të pajetë nga rezervuari.

Nga këqyrja paraprake e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel