E dhunonte dhe e detyronte të lypte në rrugë, 44-vjeçari ishte kujdestari ligjor i të miturës

17/03/2022 16:28

Një 44-vjeçar që dyshohet se shfrytëzonte një të mitur që e kishte në kujdestari është shpallur në kërkim këtë të enjte në Fier.

14-vjeçarja ka denoncuar në polici se kujdestari ligjor i saj, shtetasi me iniciale Sh.M. e ka dhunuar dhe e ka detyruar të dalë në rrugë për të lypur.

Policia e Fierit njofton se ka arrestuar 39-vjeçarin me iniciale E.F., pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

Top Channel