Teuta sfidon Kastriotin për t’iu larguar plotësisht zonës së ftohtë

13/03/2022 16:26

Pas fitores në sfidën direkte ndaj Egnatias në Rrogozhinë, Teuta do të kërkojë një tjetër 3-pikësh në përballjen me Kastriotin, për t’iu larguar njëherë e mirë zonës së ftohtë të renditjes dhe për të hedhur sytë më lart.

Teuta-Kastrioti 16:45  (Loro Boriçi & SuperSport 3)

Formacionet zyrtare:
Teuta (4-3-3): Qirko; Idrizi, Qaqi, Jazxhi, Kotobelli; Beqja, Aleksi, Daja; Vila, Hebaj, Hyka
Kastrioti (4-2-3-1): Sali; Neziri, Husein, Selmani, Rami; Karakaçi, Okebugëu; Greca, Hasani, Zogaj; Kaina

Top Channel