Molotovët kundër rusëve/ Si i bëjnë dhe si i shpërndajnë ukrainasit

11/03/2022 15:40

Gazetari i Top Channel, Artur Bibe ndodhet në Kiev dhe sot ka patur mundësinë të shikojë nga afër se si ukrainasit përgatisin bombat me molotov.

Ndërkohë që shumë banorë të Kievit po largojnë familjet, gratë e fëmijët.

Top Channel