Në grup pa Rusinë/ Trajneri i kombëtares Edy Reja komenton situatën e krijuar nga lufta

04/03/2022 20:57

Sulmi rus mbi Ukrainën ka ndikuar edhe në futbollin shqiptar.

Kombëtarja jonë ishte në grup me Rusinë por tashmë ekipi rus u përjashtua. Trajneri Edy Reja komenton për Top Channel situatën e re të krijuar dhe ekipet e mundshme që mund të zëvendësojnë skuadrën ruse.

Top Channel