Barcelona arrin të shënojë golin e tretë ndaj Atletico Madrid

06/02/2022 17:31

Barcelona ka arritur të shënojë golin e tretë ndaj Atletico Madrid këtë të dielë.

Pas një krosimi nga Dani Alves, Pique goditi shtyllën me kokë dhe më pas është gjendur Araujo pranë topit duke shënuar.

Barcelona tashmë është 3 dhe Atletico Madrid 1.

Të dyja skuadrat synojnë fitoren në mënyrë që të mos humbasin terren me zonën europiane.

Atletiko ndodhet në vendin e katërt me 36 pikë, vetëm  1 më shumë se katalanasit.

Top Channel