Një automjet tip “Polo” ka marrë flakë gjatë lëvizjes në aksin rrugor Elbasan-Peqin.

Rreth orës 08:00, makina me drejtues shtetasin Xh. B., 58 vjeç, banues në Elbasan, mori flakë dhe u dogj pjesërisht.

Nuk ka dëme në njerëz.

Paraprakisht dyshohet se mjeti ka marrë flakë për shkak të një defekti teknik.

Vijon puna nga grupi hetimor, për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel